Künye

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Mehmet Suat Kandıralı
mehmet.suat@superholigan.com


Editörler / Editors
Erol Özalp
erol.ozalp@superholigan.com


Kıvanç Şen
kivanc.sen@superholigan.com


Murat Özbaşaran
murat.ozbasaran@superholigan.com


Reklam /  Advertise
TE Medya Reklam Hizmetleri


E-Mail
info@superholigan.com


YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
TE Bilişim Haber Scripti / HS Vertigo Teması / HTML5, CSS3 ve jQuery destekli 


TELİF HAKKI İHLALİ
Sitemizde yayınlanan videolar internet ortamından toplanmaktadır. Bu sebeple Süper Holigan TV üzerinde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa tvholigan@gmail.com adresine, aşağıda bulunan şablon kurallarına uygun, konu ile alakalı bir mail gönderiniz. Böyle bir durumda içerik en fazla 1 hafta içerisinde kaldırılacaktır.


Telif Hakları Bildirim Şablonu:
Video Başlığı:
Video Adresi:
Telif Hakkı Sahibi:
Telif doğrulamak için gerekli ilgili ekler…


Superholigan.com Cihan Haber Ajansı abonesidir. 


GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ 


Superholigan.com Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. © Copyright 2016 Superholigan.com'nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Superholigan.com’ye aittir. Superholigan.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Superholigan.com’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www. Superholigan.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Superholigan.com’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. 


PRIVACY POLICY


We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Superholigan.com. However, sometimes the Superholigan.com uses third parties to process your information. siteniz .com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the siteniz .com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Superholigan.com and its services. When you use Superholigan.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Superholigan.com cookies section of our full Privacy Policy.