Spor Toto Süper Lig'in yeni takımı Adanaspor, hazırlıklarına Bolu kampında devam ediyor.

Teknik Direktör Engin İpekoğlu yönetiminde çalışan Adanaspor Bolu'nun Karacasu Beldesi'nde bulunan Termal Otel'de 21 oyuncu ile kamp çalışmalarını yapıyor.

Kadrosunu güçlendirmek amacıyla transfer çalışmalarını sürdüren turuncu beyazlı ekipte Teknik Direktör Engin İpekoğlu, transfer konusunda sayı söylemenin yanlış olacağını belirterek, "Transferimiz 6 da olabilir, 7 de olabilir, ama minimum 5 oyuncu olacağımızı düşünüyorum." dedi.

Engin İpekoğlu yaptığı açıklamada, "Adanaspor taraftarı ve camiasının beklentisi yeni sezon öncesinde büyük olduğunu biliyorum. Biz de bu beklentiye elimizden geldiği kadar cevap vereceğiz. Öncelikle 12 yıl sonra biten Süper Lig hasretini kalıcı hale getirerek ligde güzel işler yapmak istiyoruz. Kendimize üst hedefler belirleyeceğiz. Özellikle kampımızın ikinci bölümünde yabancı transferlerimizin de aramıza katılmasıyla daha sağlam bir ekip olacağız. Şu anda her şey yolunda." diye konuştu.

İpekoğlu, "Sayısal olarak söylemek yanlış olur. 6 da olabilir, 7 de olabilir ama minimum 5 oyuncu olacağımızı düşünüyorum. İkinci dönemde bu transferler gerçekleşir. Geçen seneki performansımız PTT 1. Lig'de kolay kolay elde edemeyeceğimiz bir durumdu. Süper Lig'de bu durumu ne kadar devam ettirme şansımız var, tabi ki zor. Ancak geçen seneki kadromuzdan aramızdan ayrılan çok sayıda isim oldu. Öncelikle kadromuzu şekillendirerek hedefimize yürümek istiyoruz." diye konuştu.
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER