Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, memleketi Samsun'da partili milletvekilleri, mülki erkan, bürokratlar, partililer, sivil toplum kuruluşları başkanları, iş adamları ve vatandaşlar ile bayramlaştı.

Ramazan Bayramı'nı milletvekilliğini yaptığı şehir olan Samsun'da geçiren Bakan Kılıç, bayram namazının ardından bayramlaşma turlarını gerçekleştirdi. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, ilk olarak İl Jandarma Komitanlığını ziyaret ederek buradaki yetkililer ve askerler ile bayramlaştı. Sonrasında sırası ile İl Emniyet Müdürlüğü ve Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı'nı da ziyaret eden Kılıç, görevi başındaki yetkililerin bayramlarını kutlayıp vazifelerinde başarılar diledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, parti dışı ziyaretlerinin ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarafından düzenlenen bayramlaşma programına teşrif ettiler. Cihan Haber Ajansı Genel Koordinatörü Seran Sargur da bayramlaşma merasiminde yer alırken, Bakan Kılıç ve AK Parti Samsun Milletvekilleri ile yakın temasta bulundular. Başkanlık binasında tertiplenen bayramlaşmanın ardından misafirler topluca AK Parti Samsun İl Başkanlığı binasına geçerek turlarına devam ettiler.

Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER