Batman Petrolspor Kulübü Başkanı Aydın Gülmez, Spor Toto 3. Lig'de önceki gün çekilen kurayı ve gruptaki takımları değerlendirdi.

"Önemli olan bizim ne yapacağımız." diyen Başkan Aydın Gülmez, bu sezon Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele edeceklerini belirtirken, gruptaki rakiplere ilişkin değerlendirme yaptı.

Rakiplerin kim olduğundan ziyade kendi takımlarının çalışma ve başarısının önem taşıdığını ifade eden Başkan Aydın Gülmez, şartların yerine gelmesi durumunda gruptaki en iyi takımın kendileri olduğunu söyledi.

Bu sezon 3. Lig 2. Grup'un çok çetin ve çekişmeli geçeceğinin altını çizen Gülmez, "Rakipleri analiz ettim. Çoğu bildiğimiz takımlar. Grupta bu yıl Bal Ligi'nden çıkan üç takım ise kapalı kutu. Bunlar Kırıkkalespor, Halide Edip Adıvar ve Erbaaspor. Bu takımlar da heyecanla sürpriz yapabilir. Biz, dediğim gibi kendimize bakıyoruz. Şartlar yerine gelirse iyi bir sezon, iyi bir kamp dönemi geçirirsek, en iyi takım biz oluruz. Önemli olan Petrolspor’un ne yapacağıdır." dedi.

"EN BÜYÜK GÜVENCEMİZ TARAFTARIMIZ"

Başkan Gülmez, grupta köklü takımların olduğunu belirtirken, şehir takımlarının her zaman iddialı olduğunu söyledi.

Petrolspor’un yanı sıra, Çanakkale Dardanelspor, Dersimspor, Manisaspor, geçen yıl play off oynayan Tirespor ve Bodrumspor gibi güçlü takımların, gruptaki şehir takımları olduğunu belirten Başkan Gülmez, "Gruptaki takımları takibe aldık ve bazı takımların şimdiden kadrolarını kurduklarını duydum. Çok para harcayarak iyi takım olunacağı anlamına gelmez. Rakip takım istediği kadar para harcasın. Savaşan, sahada koşan, mücadele eden bir ekip kurduğumuzda ve lige iyi başlayıp, taraftarlarımızı tribüne çektiğimizde başarılı oluruz. Batman’ın ve Petrolspor’un en büyük güvencesi çentilmen taraftarlarıdır." ifadelerini kullandı.

İÇ TRANSFER GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI

Aydın Gülmez başkanlığındaki Petrolspor yönetimi, kolları sıvayıp iç transfer görüşmelerine de başladı.

Batman’a davet edilen oyuncularla görüşmelerin başladığını belirten Petrolspor yönetimi, Samet Taş, Emre Yakut ve Halil Aşut ile prensipte anlaştıklarını belirtti.

İşe iç transfer görüşmeleriyle başlayan kırmızı beyazlı takımın yönetimi, Veysel Kılıç, Celal Geyik, Enes Köylü, Muhammed Kalkan ile önümüzdeki günlerde görüşeceklerini söyledi.

TEKNİK DİREKTÖR ARAYIŞLARI SÜRÜYOR

Teknik Direktör arayışlarını sürdürdüklerini dile getiren Petrolspor yönetimi, 4-5 teknik adamla görüşmelerin sürdüğünü ve önümüzdeki hafta yeni teknik direktörün isminin kamuoyu ile paylaşılacağını dile getirdi.
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER