Batman Petrolspor’da 2016–2017 sezonunda görev alacak yöneticiler belirlendi.

Batman Petrolspor Kulübü Başkanı Aydın Gülmez, yeni sezonda görev alacak yönetim kurulu üyelerinin isimlerini açıkladı. Yeni yönetimde görev alanlar, Arif Arslan, Ömer El, Aydın Kurt, Turgut Önal, Emin Çelik, Ferhat Özdemir, İbrahim Güç, Abdurrahman Özhan, Engin Karaman, Mehmet Kurt, Ekrem Konaç, Yalçın Güneştekin ve Emin Yıldız'dan oluştu.

Yeni yönetimin, önümüzdeki günlerde bir araya gelerek görev paylaşımı yapacağı açıklandı.

Göreve başlayan Batman Petrolspor’un yeni yönetim kurulu üyeleri, Vali Ahmet Deniz’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Vali Deniz, yeni yönetim kurulunu makamında kabul ederek, hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Aydın Gülmez başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ise kulübün hedefleri ve yürüteceği çalışmalar hakkında Vali Deniz’e bilgi vererek kulübü çok daha iyi noktalara taşımak için uğraş vereceklerini ifade etti.

"TAKIMA HERKES GİBİ BİZ DE DESTEK VERECEĞİZ"

Vali Deniz, yeni yönetim kurulu ile yaptığı sohbette yaptığı açıklamada, "Batman’a 3. Lig yakışmıyor. Herkesin desteği ile birlikte biz de koordineli bir şekilde bu takım için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu şehir çok rahat bu işi götürebilir." diyerek, şunları söyledi:

"Geçmişten gelen bir alt yapıda var. TP’nin olması artı bir değerdir. Sizin de desteğinizle herkesin hesabını kitabını yaparak önümüzü görerek birlikte çalışacağız. Yeri geldiğinde ne yapacaksak yapacağız. Hep beraber bir araya geliriz. Bir yol haritası çizeriz. Herkes gücüne göre destek vermeli. Gerekirse elimizi taşın altına koyacağız. Yönetim Kurulu'na giren arkadaşlarımızın yanında olacağız."

"TAKIMI ÜST LİGE ÇIKARMAYI HEDEFLİYORUZ"

Başkan Aydın Gülmez ise yaptığı konuşmada, "İnşallah bu sene bu güçlü yönetimle beraber sizin önderliğinizde hedefimiz takımı bir üst lige çıkarmaktır. Güçlü bir yönetim oluşturduk. İnşallah hep birlikte takımı sahiplenerek diğer kurumlarla beraber birleştirerek bunu başaracağımıza inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

Bu arada yeni yönetim kahvaltıda buluştu. 2016 – 2017 futbol sezonunda Petrolspor’da görev yapacak olan yeni yönetim kurulu üyeleri, kahvaltıda bir araya geldi.

Petrolspor yeni yönetim kurulu üyeleri, BATSO Meclis Başkanı ve Petrolspor Yönetim Kurulu Üyesi Emin Çelik’in daveti üzerine Mezopotamya Hotel’de kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Aydın Gülmez ve yeni yönetim kurulu üyelerinin katıldığı kahvaltılı toplantıda takımın hedeflerine ve izlenecek yol haritasına ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

Kahvaltı sonrası açıklama yapan Başkan Aydın Gülmez, "Yaptığımız görüşmeler sonucu yeni yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla ilk kez kahvaltıda bir araya geldik. Görev süresince yapacağımız çalışmalarla Batmanlıların ve futbol severlerin güvenini boşa çıkarmamaya çalışacağız." dedi.
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER