Avrupa Futbol Şampiyonası yarı final maçında Fransa'ya 2-0 yenilip elenen Almanya'da milli takım antrenörü Joachim Löw'ün kalıp kalmayacağı tartışmalarına ünlü futbol adamı Franz Beckenbauer de katıldı.

Franz Beckenbauer, 2018 yılına kadar Almanya Futbol Federasyonu ile sözleşmesi bulunan Joachim Löw'ün antrenörlüğe devam etmesinden yana olduğunu kaydetti.

Almanya'nın Fransa'ya elendiği maçta ad iyi futbol ortaya koyduğunu belirten Beckenbauer, "En azından 2018'deki Dünya Futbol Şampiyonası finallerine kadar Löw'ün görevine devam etmesinden yanayım" dedi.

Franz Beckenbauer, Almanya'ya yarı finalde biri penaltıdan olmak üzere iki gol atan Griezmann'ın bu turnuvanın futbolcusu seçilmesinin kendisini şaşırtmayacağını sözlerine ekledi.

Alman Bild Gazetesi adına Avrupa Futbol Şampiyonası maçlarını yorumlayan Franz Beckenbauer, penaltı pozisyonunda Schweinsteiger'in, ikinci golde de Kimmich'in hataları olduğunu, ancak bu hatalara rağmen yenilginin bu iki futbolcuya fatura edilemeyeceğini kaydetti.Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER