Geçen sezonu İspanya La Liga ekiplerinden Real Sociedad'da kiralık olarak geçiren Galatasaray'ın Portekizli futbolcusu Bruma, sarı kırmızılı takımın İsviçre kampında kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Bruma, ülkesi Portekiz'in EURO2016 Fransa'daki şampiyonluğu için, "Portekiz bunu hak etti. Önemli bir başarı. Ben ve bütün Portekizliler bu şampiyonlukla gurur duyuyoruz. Artık bu başarının üstüne koymak, bu başarıyı devam ettirmemiz lazım." dedi.

Bruma, Portekiz'in yıldızı Cristiano Ronaldo hakkında yaptığı açıklamada ise "O spektaküler ve mükemmel bir oyuncu. Önemli işler yapıyor. Ülkemize gurur veriyor. Fransa maçında sakatlanmasına üzüldüm. Umarım kısa zamanda hem Real Madrid, hem de Portekiz için iyi işler çıkarmaya devam eder." şeklinde konuştu.

Portekizli genç futbolcu, milli takım hedefleriyle ilgili, "Önce kulüp takımında iyi işler yapmanız lazım. Ben de takımımda önemli işler yapıp milli takıma seçilmek istiyorum." ifadelerini kullandı.

İsviçre kampını da değerlendiren Bruma, "Güzel bir otelde, sahada ve ortamda kamp yapıyoruz. Yeni hocamızın özellikle gençlere çok faydası oluyor. Önemli başarılar geleceğini düşünüyorum." dedi ve kişisel gelişimini şu sözlerle açıkladı:

"İlk baştaki Bruma ile şimdiki Bruma arasında fark var. İspanya'ya gidip La Liga'da gelişme kaydeden bir Bruma var. Şimdi geri döndüm. Daha iyi bir Bruma ile Galatasaray taraftarının karşısındayım."
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER