Antalyaspor'da forma giyen Samuel Eto'o Vakfı'nın kuruluşunun 10'uncu yıl kutlamaları kapsamında, Antalya'da dünyaca ünlü yıldızlar ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da forma giyeceği duyurulan yardım maçının, iptal edildiği açıklandı.

Samuel Eto'o Vakfı'nın kuruluşunun 10'uncu yıl kutlamaları kapsamında bu akşam Antalya'da oynanması planlanan yardım maçının organizasyonu yapan World Turizm Form Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Özcan, Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün güvenlik sebebiyle yaptığı uyarıyı dikkate alarak Afrikalı çocuklara yardım amacıyla bu gece saat 20.45'te oynanması planlanan maçı iptal ettiklerini söyledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Özcan, bu akşam oynanacak maçta forma giyecek yabancı konukların çoğunan Antalya'da olduğunu ve özel bir uçakla yabancı konukların öğleden sonra Barcelona'ya götürüleceğini de belirtti.

Aralarında Barcelona'nın dünyaca ünlü Arjantinli yıldızı Leonel Messi'nin de forma giyeceği maç için bir sporcu Antalya'ya dün gelmişti. Messi'nin ise bugün Antalya'ya geleceği belirtilmişti. Maçta forma giyecek ya da organizasyona destek olacak, yıldızlar Eden Hazard, Michael Essien, Fenerbahçe'nin eski yıldızı Okocha, Stephan Appiah, Beşiktaş'ın Fransız oyuncusu Pascal Nouma, Kanu, Deco, Barcelonalı Puyol, Marcel Desailly ile İtalyan teknik direktör Fabio Capello dün Antalya'ya gelmişlerdi.

Yaşanan gelişmeler ve organizasyonun iptali yüzünden Samuel Eto'o'nun da çok üzgün olduğu belirtildi.
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER