Fenerbahçe camiasında 2002 yılından bu yana her sene 19 Temmuz günü kutlanan, ‘19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü’ bu sene de kutlanıyor.

Türkiye’de son günlerde yaşanan darbe girişimi sebebiyle, geçen yılların aksine sarı lacivertli kulüp büyük bir etkinlik düzenlemese de Fenerbahçeli taraftarlar sosyal medya üzerinden kutlama yapmaya devam ediyor.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü’nü kutladı. Başkan Yıldırım açıklamasında şunları söyledi:

“Tüm Fenerbahçelilerin 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü’nü kutlar;
Başta büyük taraftarlarımız olmak üzere Divan Kurulu, Kongre ve Temsilci üyelerimize,
Tüm takımlarımızda forma giyen sporcularımız ve teknik heyetlerimize,
İdari personelimize ve çalışanlarımıza
Başarılarla dolu bir sezon dilerim.

Aziz Yıldırım
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı”

19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü ile ilgili bir paylaşım da Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın İtalyan oyuncusu Luigi Datome’den geldi. Geçen sezon gösterdiği performansla sarı lacivertli taraftarların büyük beğenisini kazanan Datome, resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımla 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü’nü kutladı.

Bu akşam TSİ 21.00’da Çek Cumhuriyeti’nde Sparta Prag ile hazırlık maçı oynayacak Fenerbahçe Futbol Takımı’nda ise bu özel günle ilgili henüz herhangi bir etkinlik yapılmadı.
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER