Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım ile Yönetim Kurulu üyeleri yayınladıkları mesajda Ramazan Bayramı'nı kutladılar.

Sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Ülkemizin içinden geçmekte olduğu bu zor günlerde Ramazan Bayramı’na erişmenin buruk mutluluğunu yaşıyorum. Teröre şehit verdiğimiz asker, polis ve sivil vatandaşlarımızın kaybı ve bunun büyük acısı bayram mutluluğumuzu doyasıya yaşamamıza engel oluyor." diyerek, şu ifadelere yer verdi:

"Bu vesileyle iç ve dış tehditlere karşı göğsünü siper eden ve vatan toprağına düşen şehitlerimizin ailelerine sabırlar diliyor, onların, şehitlerimizin bizlere kutsal emaneti olduklarının bilinmesini istiyorum. Şahadet mertebesine ulaşan mekânları cennet şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Keza gazilerimize de acil şifalar diliyor, onların da bizler için paha biçilmez değerde olduklarını ifade ediyorum.

Yaz kış demeden vatanımızın her karış toprağı için canlarını feda etmeye hazır korkusuz askerlerimizin, polisimizin ve diğer kamu görevlilerimizin bayramını tebrik ediyor, onlara en derin şükranlarımızı sunuyorum. Yüce Türk Milleti’nin ve İslam Alemi’nin Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor, ülkemize bolluk, milletimize refah, sağlık ve mutluluklar diliyorum."

YÖNETİM KURULUMUZUN BAYRAM MESAJI

Bu arada Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu da yaptığı ortak açıklamada, Türkiye'de yaşanan terör olaylarına vurgu yapılarak, Ramazan Bayramı'nın sevincinin buruk yaşandığına dikkat çekildi.

Yönetim Kurulu'nun ortak Ramazan Bayramı mesajında, "Ülkemizde son dönemde yaşanan terör olayları nedeniyle meydana gelen can kayıpları, Ramazan Bayramı’nın sevincini buruk bir şekilde yaşamamıza sebep olmakta, bayramın sevincini tam anlamıyla yaşamamıza engel olmaktadır." ifadelerine yer verildi.

Mesajda, "Bu vesileyle, yaşanan hain terör olaylarından ötürü kaybettiğimiz tüm kamu görevlilerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır dilerken, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyor, ülkemizin ve tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutluyoruz." denildi.
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER