Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Topuk Yaylası Tesisleri'nde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, çalışmalarını sabah saatlerinde gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktör Vitor Pereira yönetimindeki çalışma saat 10.00'da başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. İlk olarak salonda 30 dakika süren core antrenmanı yapan sarı lacivertli futbolcular, ardından sahaya geçti. Sahada ise ısınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından 2 gruba ayrılan oyuncular, 5'e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı.

Geçirdiği bel fıtığı ameliyatının ardından çalışmalarını takımdan ayrı sürdüren kaleci Volkan Demirel, özel program uyguladı. Kasığında tespit edilen Pubis başlangıcı nedeniyle birkaç gün önce ameliyat olan Volkan Şen de antrenmanda yer almadı.

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını bugün saat 18.00'da Düzce Stadı'nda Romanya'nın Voluntari takımıyla oynayacağı hazırlık maçıyla sürdürecek. Sarı lacivertli ekip bu karşılaşmanın ardından İstanbul'a dönecek ve çalışmalarını Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde sürdürecek.
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER