Geçtiğimiz sezonu ikinci sırada tamamlayan ve Şampiyonlar Ligi için iki ön eleme oynamak zorunda olan Fenerbahçe, hazırlıklarını Topuk Yaylası'ndaki kamp tesislerinde sürdürüyor.

Fenerbahçe bu ay sonunda oynayacağı Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu maçlarının hazırlıklarını Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde sürdürüyor. Yeni sezon hazırlıklarına İstanbul'da Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde başlayan sarı lacivertli ekip Topuk Yaylası'nda bugün sabah saatlerinde günün ilk antrenmanını yaptı.

Teknik Direktör Vitor Pereira yönetimindeki antrenman saat 10.00’da başladı ve yaklaşık 2 saat sürdü. İlk olarak salonda 30 dakika süren core antrenmanı yapan oyuncular ardından sahaya geçti. 1 saat 20 dakika süren bu çalışmayı da oyuncular ısınma ve çabukluk çalışmalarının ardından pas organizasyonları ve dar alanda çift kale maçla tamamladı.

EURO2016 Fransa'da mücadele eden ülke milli takımlarından dolayı izinli olan oyuncular antrenmanda yer almadı. Fenerbahçe, akşam saatlerinde yapacağı günün ikinci antrenmanıyla hazırlıklarına devam edecek.
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER