Yeni sezon hazırlıklarına Samandıra'da Can Bartu Tesisleri'nde başlayan ve dün de Ramazan Bayramı trafiğine yakalandığı için güçte olsa Topuk Yaylası'na ulaşan Fenerbahçe buradaki ilk çalışmasını yaptı.

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’ne gelerek kampa giren Fenerbahçe'nin Profesyonel Futbol Takımı, buradaki ilk antrenmanını da gerçekleştirdi.

Teknik Direktör Vitor Pereira yönetiminde yapılan ilk antrenman yaklaşık 1 saat 15 dakika sürdü. Salonda gerçekleştirilen core antrenmanının ardından sahaya çıkan oyuncular, ısınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından pas organizasyonları yaptılar. Antrenman, taktiksel çalışmalarla tamamlandı. EURO2016 Fransa'da yer alan ve bu yüzden izinli olan sporcular, antrenmanda yer almadı.

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını, Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde akşam saatlerinde İran'ın Gostaresh Folad Tabriz takımıyla yapacağı antrenman maçıyla sürdürecek.
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER