Fenerbahçe Kulübü sporcularından milli kürekçi Muhammed Canşi hayatını kaybetti.

38 gün önce motosiklet kazası geçiren Muhammed Canşi, bir süredir hastanede, yoğun bakımda tedavi görüyordu. Milli oyuncunun kulübü Fenerbahçe'den yapılan açıklamada, Muhammed Canşi'nin bu sabah vefat ettiği belirtildi.

Sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Fenerbahçeli Milli Kürekçimiz Muhammed Canşi, 38 gün önce geçirdiği motosiklet kazası sonrası kaldırıldığı hastanedeki yoğun bakım servisindeki yaşam savaşını maalesef bugün kaybetti.

Milli Takımımıza ve Fenerbahçemize büyük hizmetleri bulunan merhum Muhammed Canşi'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi, yakınları, sevenleri ve tüm camiamıza başsağlığı dileriz."

Muhammed Canşi, bir dönem Galatasaray kürek takımında da görev yapmıştı. Milli sporcu için sarı kırmızılı kulüp de resmi internet sitesinden bir taziye mesajı yayımladı. Açıklamada şöyle denildi:

"Kulübümüz eski sporcusu, Fenerbahçe Spor Kulübü sporcusu milli kürekçi Muhammed Canşi'nin yaşadığı trafik kazası sonrası 40 gündür verdiği yaşam mücadelesini bu sabah kaybettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Ailesi ve tüm kürek camiasının başı sağolsun."

Fenerbahçe Kulübü, merhum Muhammed Canşi'nin cenaze töreniyle ilgili bilgilerin daha sonra duyurulacağını duyurdu.
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER