PTT 1. Lig'de 2016-2017 sezonu fikstürü çekildi

PTT 1. Lig’de 2016-2017 sezonu maç programı, TFF'nin Beykoz Riva'da yer alan idari merkezindeki Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilen fikstür çekimi ile belli oldu.

Çift devreli lig usulüne göre 34 hafta oynanacak PTT 1. Lig müsabakaları sonucunda ligi 1. ve 2. sırada bitiren iki takım doğrudan Spor Toto Süper Lig’e yükselecek.

3’üncü, 4’üncü, 5’inci ve 6’ncı sırayı alan toplam dört takım ise Spor Toto Süper Lig'e yükselecek son takımın belirleneceği play off müsabakaları oynayacak. Lig’i 16, 17 ve 18. Sırada tamamlayan 3 takım ise Spor Toto 2. Lig'e düşecek.

PTT 1. Lig'de 2016-2017 Sezonu 19, 20, 21 ve 22 Ağustos tarihlerinde başlayacak.

Sezonun ilk yarısı 16 hafta, ikinci yarısı ise 18 hafta oynanacak. İlk yarı 25 Aralık 2016 tarihinde sona erecek, ikinci yarı ise 7, 8, 9 Ocak 2017 tarihlerinde başlayacak. PTT 1. Lig'de sezon 21 Mayıs 2017 tarihinde oynanacak 34. hafta müsabakalarıyla sona erecek.

PTT 1. Lig’de 2016-2017 sezonunda ilk 17 haftada oynanacak maçların programı şöyle:

1. Hafta
Manisaspor - Elazığspor
Balıkesirspor - Eskişehirspor
Altınordu - Giresunspor
Şanlıurfaspor - Ümraniyespor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Göztepe
Denizlispor - Bansırmaspor
Samsunspor - Adana Demirspor
Mersin İdmanyurdu - Yeni Malatyaspor
Boluspor – Sivasspor

2. Hafta
Göztepe - Altınordu
Giresunspor - Balıkesirspor
Ümraniyespor - Manisaspor
Adana Demirspor - Denizlispor
Bandırmaspor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor
Eskişehirspor - Şanlıurfaspor
Elazığspor - Boluspor
Sivasspor - Mersin İdmanyurdu
Yeni Malatyaspor – Samsunspor

3. Hafta
Elazığspor - Ümraniyespor
Şanlıurfaspor - Giresunspor
Manisaspor - Eskişehirspor
Altınordu - Bandırmaspor
Denizlispor - Yeni Malatyaspor
Balıkesirspor - Göztepe
Boluspor - Mersin İdmanyurdu
Samsunspor - Sivasspor
Gaziantep B.Ş. Belediyespor - Adana Demirspor

4.Hafta
Göztepe - Şanlıurfaspor
Ümraniyespor - Boluspor
Giresunspor - Manisaspor
Adana Demirspor - Altınordu
Bandırmaspor - Balıkesirspor
Mersin İdmanyurdu - Samsunspor
Eskişehirspor - Elazığspor
Sivasspor - Denizlispor
Yeni Malatyaspor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor

5.Hafta
Elazığspor - Giresunspor
Şanlıurfaspor - Bandırmaspor
Manisaspor - Göztepe
Denizlispor - Mersin İdmanyurdu
Altınordu - Yeni Malatyaspor
Balıkesirspor - Adana Demirspor
Boluspor - Samsunspor
Ümraniyespor - Eskişehirspor
Gaziantep B.Ş. Belediyespor - Sivasspor

6.Hafta
Göztepe - Elazığspor
Giresunspor - Ümraniyespor
Samsunspor - Denizlispor
Adana Demirspor - Şanlıurfaspor
Bandırmaspor - Manisaspor
Mersin İdmanyurdu - Gaziantep B.Ş. Belediyespor
Eskişehirspor - Boluspor
Sivasspor - Altınordu
Yeni Malatyaspor - Balıkesirspor

7.Hafta
Elazığspor - Bandırmaspor
Eskişehirspor - Giresunspor
Şanlıurfaspor - Yeni Malatyaspor
Manisaspor - Adana demirspor
Altınordu - Mersin İdmanyurdu
Balıkesirspor - Sivasspor
Boluspor - Denizlispor
Gaziantep B.Ş. Belediyespor - Samsunspor
Ümraniyespor - Göztepe

8.Hafta
Göztepe - Eskişehirspor
Giresunspor - Boluspor
Bandırmaspor - Ümraniyespor
Adana Demirspor - Elazığspor
Samsunspor - Altınordu
Denizlispor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor
Mersin İdmanyurdu - Balıkesirspor
Sivasspor - Şanlıurfaspor
Yeni Malatyaspor - Manisaspor

9.Hafta
Elazığspor - Yeni Malatyaspor
Şanlıurfaspor - Mersin İdmanyurdu
Eskişehirspor - Bandırmaspor
Altınordu - Denizlispor
Manisaspor - Sivasspor
Boluspor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor
Balıkesirspor - Samsunspor
Giresunspor - Göztepe
Ümraniyespor - Adana Demirspor

10.Hafta
Gaziantep B.Ş. Belediyespor - Altınordu
Bandırmaspor - Giresunspor
Samsunspor - Şanlıurfaspor
Adana Demirspor - Eskişehirspor
Denizlispor - Balıkesirspor
Mersin İdmanyurdu - Manisaspor
Sivasspor - Elazığspor
Göztepe - Boluspor
Yeni Malatyaspor – Ümraniyespor

11.Hafta
Göztepe - Bandırmaspor
Elazığspor - Mersin İdmanyurdu
Eskişehirspor - Yeni Malatyaspor
Şanlıurfaspor - Denizlispor
Manisaspor - Samsunspor
Boluspor - Altınordu
Balıkesirspor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor
Ümraniyespor - Sivasspor
Giresunspor - Adana Demirspor

12.Hafta
Adana Demirspor - Göztepe
Gaziantep B.Ş. Belediyespor - Şanlıurfaspor
Mersin İdmanyurdu - Ümraniyespor
Bandırmaspor - Bboluspor
Samsunspor - Elazığspor
Denizlispor - Manisaspor
Altınordu - Balıkesirspor
Sivasspor - Eskişehirspor
Yeni Malatyaspor - Giresunspor

13.Hafta
Göztepe - Yeni Malatyaspor
Elazığspor - Denizlispor
Şanlıurfaspor - Altınordu
Eskişehirspor - Mersin İdmanyurdu
Manisaspor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor
Boluspor - Balıkesirspor
Bandırmaspor - Adana Demirspor
Ümraniyespor - Samsunspor
Giresunspor - Sivasspor

14.Hafta
Adana Demirspor - Boluspor
Gaziantep B.ş. Belediyespor - Elazığspor
Balıkesirspor - Şanlıurfaspor
Samsunspor - Eskişehirspor
Mersin İdmanyurdu - Giresunspor
Altınordu - Manisaspor
Denizlispor - Ümraniyespor
Sivasspor - Göztepe
Yeni Malatyaspor – Bandırmaspor

15.Hafta
Yeni Malatyaspor - Adana Demirspor
Elazığspor - Altınordu
Eskişehirspor - Denizlispor
Şanlıurfaspor - Boluspor
Bandırmaspor - Sivasspor
Manisaspor - Balıkesirspor
Ümraniyespor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor
Göztepe - Mersin İdmanyurdu
Giresunspor – Samsunspor

16.Hafta
Gaziantep B.Ş. Belediyespor - Eskişehirspor
Samsunspor - Göztepe
Boluspor - Yeni Malatyaspor
Balıkesirspor - Elazığspor
Mersin İdmanyurdu - Bandırmaspor
Denizlispor - Giresunspor
Altınordu - Ümraniyespor
Şanlıurfaspor - Manisaspor
Sivasspor - Adana Demirspor

17.Hafta
Elazığspor - Şanlıurfaspor
Eskişehirspor - Altınordu
Manisaspor - Boluspor
Bandırmaspor - Samsunspor
Ümraniyespor - Balıkesirspor
Göztepe - Denizlispor
Giresunspor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor
Adana Demirspor - Mersin İdmanyurdu
Yeni Malatyaspor - Sivasspor
Cihan

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir