Seramiksan Spor Bayan Voleybol Takımı, İtalyan Smaçör Cristina Barcellini’yi transfer ederken, tecrübeli oyuncu yeni sezonu iple çektiğini ve takım arkadaşlarıyla tanışacağı için heyecanlı olduğunu söyledi.

1. Lig’de yoluna devam edecek olan Seramiksan, dış transferlerine bir yenisini daha ekledi. Güçlü bir kadro oluşturmak için transferlerine hızla devam eden Seramiksan, ilk defa İtalya’dan başka bir ülkede kariyerine devam edecek olan Barcellini’yle anlaştı. Seramiksan’ın İtalya’daki tesislerinde gerçekleşen imza töreninde heyecanlı olduğunu belirten İtalyan smaçör Cristine Barcellini şunları söyledi:

"Kariyerime Seramiksan’da devam edeceğim için çok mutluyum. Kısa zamanda başarılarıyla 1. Lig’e yükselen bir takımda yer almak benim için gurur verici. Takım arkadaşlarımla tanışmayı heyecanla bekliyorum. Birlikte birçok başarıya imza atacağımıza inanıyorum."

İtalya Milli Takımı’nda oynayan 1986 doğumlu, 1.85 cm boyundaki smaçör Cristina Barcellini yeni sezonda Seramiksan için ter dökecek. Barcellini’nin kariyerinde İtalyan kupası ve CEV kupası da yer alıyor.

Seramiksan Spor Kulübü başkanı N.Bülent Erkul ise yeni transferleriyle ilgili yaptığı açıklamada, "Başarılı smaçör Cristina Barcellini’nin takımımıza geldiği için çok mutluyum. Barcellini, İtalya’da önemli bir voleybol kariyerine sahip ve İtalya Milli takımında büyük başarılara imza atmış bir oyuncu. Deneyimleri ile takımımıza büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Kulübümüz adına kendisine tekrardan hoş geldin diyoruz." dedi.
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER