TVF Pro Beach Tour Sinop Etabı’nda ilk gün geride kaldı

TVF Pro Beach Tour Sinop Etabı’nda ilk gün geride kaldı. Oyunculara toplam 40.000 TL para ödülünün dağıtılacağı TVF Pro Beach Tour Sinop Etabı’nda ilk gün maçları tamamlandı.

Sinop Kumkapı Plajı’nda gerçekleşen organizasyonda günün sonuçları şöyle;

Erkekler Kategorisi:
Mitev K. / Kolev N. 2-0 Yusuf Ö. / Ali C.
Kemal Ş. / Devrdim A. (Near East University) 2–0 Şafak S. / Ali Osman N.
Sakıp K. / Engin Ö. 2-0 Hasan H.Y. / Emirhan U.
Hakan G. / Fatih E.U. 0–2 İbrahim A. / Burutay S.
Sefa U. / Hasan H.M. 2–0 Haktan Y. / Furkan G.
Caner Ç. / Nuri Ş. 2–0 Mehmet Ç. / Burhan Z.
Murat G. / Volkan G. 2-0 Ali Berke Ç. / Çağlar A. (Nine Performance House)
Mert K. / Koray B. 2–0 Yavuz S. / İsa Ü.
Kemal Ş. / Devrdim A. (Near East University) 2–0 Yusuf Ö. / Ali C.
Mitev K. / Kolev N. 2-1 Şafak S. / Ali Osman N.
Hakan G. / Fatih E.U. 2–0 Hasan H.Y. / Emirhan U.
Sakıp K. / Engin Ö. 2-0 İbrahim A. / Burutay S.
Caner Ç. / Nuri Ş. 2–0 Haktan Y. / Furkan G.
Sefa U. / Hasan H.M. 2–0 Mehmet Ç. / Burhan Z.
Mert K. / Koray B. 2-0 Ali Berke Ç. / Çağlar A. (Nine Performance House)
Murat G. / Volkan G. 2-0 Yavuz S. / İsa Ü.

Bayanlar Kategorisi
Şükran S. / Yaren Ç. (Eva Spor) 2–0 Esra K. / Zeliha B. (Sonax)
Ebru K. / Aleyna V. 2–0 Sevgi K. / Gizem Ç.
Tuğba Ö. / Seden B. (Silence Of The Bees) 2–0 Zeynep K. / R. Adriana M. (Voleybol X)
Hatice C.T. / Viktoriia S. (Koala) 2–0 Sera E. / Gülnaz Ö.
Merve N. / Betül Ç. 2-0 Esra K. / Zeliha B. (Sonax)
Selin Y. / Resmiye Ç. 2-0 Sevgi K. / Gizem Ç.
Hatice C.T. / Viktoriia S. (Koala) 2-0 Zeynep K. / R. Adriana M. (Voleybol X)
Tuğba Ö. / Seden B. (Silence Of The Bees) 2–0 Sera E. / Gülnaz Ö.

Turnuvada yarının programı şöyle;

Erkekler Kategorisi
Mitev K. / Kolev N. - Kemal Ş. / Devrdim A. (Near East University)
Şafak S. / Ali Osman N. – Yusuf Ö. / Ali C.
Sakıp K. / Engin Ö. – Hakan G. / Fatih E.U.
İbrahim A. / Burutay S. – Hasan H.Y. / Emirhan U.
Sefa U. / Hasan H.M. – Caner Ç. / Nuri Ş.
Mehmet Ç./ Burhan Z. – Haktan Y. / Furkan G.
Murat G. / Volkan G. – Mert K. / Koray B.
Yavuz S. / İsa Ü. - Ali Berke Ç. / Çağlar A. (Nine Performance House)
(Gün içinde alınacak sonuçlara göre belli olacak eşleşmeler sonucunda yarın (02 Temmuz) Erkekler Play-off 1’inci Round karşılaşmaları da oynanacaktır.)

Bayanlar Kategorisi
Tuğba / Seden B. (Silence Of The Bees) – Hatice C.T. / Viktoriia S. (Koala)
Merve N. / Betül Ç. - Şükran S. / Yaren Ç. (Eva Spor)
Selin Y. / Resmiye Ç. - Sera E. / Gülnaz Ö.

Bu arada gün içinde alınacak sonuçlara göre belli olacak eşleşmeler sonucunda yarın bayanlar çeyrek final karşılaşmaları da oynanacaktır.
Cihan

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir