PTT 1. Lig'in iddialı ekiplerinden Altınordu'da yeni sezon ile ilgili transfer çalışmaları sürüyor. İzmir temsilcisi son olarak geçen yıl Kayseri Erciyesspor'da forma giyen Üstün Bilgi'yi renklerine bağladı.

Altınordu ile anlaştığı için mutlu olduğunu söyleyen Üstün Bilgi, kendini tanıtırken, Bursa doğumlu olduğunu, Burssapor'un alt yapısından yetiştiğini ve Bursaspor'un A Takımı'nda oynadığını söyledi.

Futbolcu olarak bir çok kulüpte oynadığını ve en son durağının da Kayseri Erciyesspor olduğunu belirten Üstün Bilgi, transferiyle ilgili yaptığı açıklamada ise "Şimdiki durağım kısmetse inşallah burası (Altınordu) oldu. Kulübün bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Sistemi olan, başarıları ve hedefleri olan bir kulüp. İnşallah ben de bu hedefler doğrultusunda kendi hedeflerime ulaşırım." dedi.

Altınordu'nun bütün kulüplerin konuştuğu ve dilinde olan bir kulüp olduğunu da belirten Üstün Bilgi, "Sistemiyle, başarılarıyla ve alt yapıya verdiği değerle bilinen bir kulüp. Bu da benim için önemli bir tercih sebebi oldu. Özellikle yabancı oyuncu oynatmamaları, alt yapıya önem vermeleri, Türk oyuncuları daha çok ön plana çıkarmaları benim tercihimdeki birinci önemli etkendi." diye konuştu.

Alt liglerde 3. Lig'de 2. Lig'de gol kralı olduğunu da belirten, Üstün Bilgi, "İnşallah hocanın da bana kattıklarıyla burada da baya gol atmak istiyorum. Bu çift haneli rakamlar olur inşallah." diyerek sözlerini tamamladı.
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER