Beşiktaş’ın ve Avusturya Milli Futbol Takımı'nın önemli isimlerinden Veli Kavlak, kariyeri için endişe duyduğunu söyledi.

Avusturya’da günlük yayınlanan Krone Gazetesi'ne konuşan 27 yaşındaki oyuncu, vücudunun sağ kısmını oynatamadığı için, kariyerinin geleceğinden endişe duyduğunu belirtti.

Kariyerinin zirvesinden olması gerekirken, kariyerinin bitmesinden endişe duyduğunu kaydeden Kavlak, "Güvendiğim doktorlara kızıyorum. Yanlış kararlar pahalıya mal oldu. Belki de kariyerimin bitmesine neden olacak." dedi.

"Beş gün önce antreman sırasında omuzumda büyük sancılar hissettim. Şu an vücudumun sağ kısmını hiç hareket ettiremiyorum.'' diyen Veli Kavlak, kontrollerde boyunundan omuz eklemine giden sinirlerde yırtık tespit edildiği; bu sorunun bir yıl önce de tespit edildiğini, fakat hiç bir müdahalenin yapılmadığını ifade etti.

"FUTBOLU BIRAKABİLİRİM"

Yaklaşık 5 gün önce sağ omuzunda derin bir sancı hissetmeye başladığını, tekrar ameliyat olması gerektiğini ifade eden Beşiktaşlı futbolcu, "Son ameliyatımın başarılı geçeceğini umuyorum. Başarısız geçmesi durumunda futbolu bırakabilirim." dedi.

Omuzundaki sakatlıktan dolayı ayakkabılarını bile bağlayamadığını belirten yıldız oyuncu, yaşadığı sakatlıklar nedeniyle Münih, Viyana ve İstanbul olmak üzere üç farklı şehirde operasyon geçirmişti.
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER