Yeni sezonda PTT 1. Lig takımlarından Yeni Malatyaspor’u çalıştırmak üzere anlaşılan Teknik Direktör Bayram Bektaş, henüz sezon başlamadan istifa etti.

Teknik Direktör Bektaş, “Görevi bıraktığım doğrudur. Resmi bir sözleşme imzalamamıştık. Sadece sözel olarak bir anlaşma vardı. Bir ay önce bir anlaşma yaptık. Ancak, süreç istediğim gibi gelişmedi. Sağlıklı bir süreç görmedim. Beklediğimiz olmadı. Yönetimle karşılıklı olarak görüştük, anlaştık ve görevi bıraktım.” açıklamasını yaptı.

Bektaş, “Kafamda bir sistem vardı. Bunu da kampa yansıtmak istiyordum. Ama bir şekilde transferler istemediğimiz nedenlerle gerçekleşmedi. Bu konuda da sağlıklı bir gelişme görmedim. Bu şekilde çalışmak istemediğimi yönetime ilettim. Onlar da beni bırakmak istemedi ama karşılıklı olarak görüşüp anlaşıp görevi bıraktım. Malatya kamuoyuna bana gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni Malatyaspor’a da bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yeni Malatyaspor Kulübü, 10 Haziran’da yaptığı açıklamada, Teknik Direktör Bayram Bektaş ile sözleşme imzaladığını kamuoyuna duyurmuştu.Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER