PTT 1. Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'da sportif direktör Ali Ravcı, yeni sezon hazırlıkları kapsamında mevcut futbolcularla birlikte altyapıdan alınan 9 futbolcuyla ilk etap kamp çalışmalarına başladıklarını ifade etti.

PTT 1. Lig’de ikinci sezonunu yaşayacak Yeni Malatyaspor, ilk etap kamp çalışmalarına Bolu Termal'de başladı. Futbolcular, teknik direktör İrfan Buz’un yer almadığı iki günlük süreçte yardımcı antrenör nezaretinde çalışmalar gerçekleştirdi.

Takımın Bolu Termal’deki birinci etap kamp çalışmalarında yer alan sportif direktör Ali Ravcı, "Yeni sezon hazırlıklarına start verdik. İrfan Buz hocamız da kampa yarın katılacak. İki günlük süreçte futbolcularımız, yardımcı antrenörlerimiz nezaretinde çalışmalara başladı. Hocamızın da katılımıyla tempo daha da artacak." dedi.

"TRANSFER ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR"

Ravcı, kamp çalışmalarının yanı sıra transfer çalışmalarının da sürdüğünü belirterek, anlaşmaları halinde transfer edilen futbolcuların kampa katılacaklarını kaydetti.

İki yabancı oyuncunun transferinde mutlu sona yakın olduklarını dile getiren Ravcı, "Takıma faydalı olacak isimleri kadromuza katmak için çalışıyoruz. Nokta transferler yapmak için yönetimimiz ve transfer komitemiz titiz bir çalışma yürütüyor. İki yabancı oyuncuyla prensipte anlaştık. Bu oyuncuların vize işlemlerini bekliyoruz. Vize işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte bu oyuncuları kampa dahil etmeyi planlıyoruz." diye konuştu.

Ali Ravcı, kamp çalışmaları çerçevesinde hazırlık maçlarıyla ilgili henüz bir program yapmadıklarını ancak ilerleyen günlerde programın netleşeceğini de sözlerine ekledi. Ravcı, teknik direktör İrfan Buz’un yarın kampa katılacağını ve buna göre hazırlık maçı programıyla ilgili görüşme yapacaklarını belirtti.
Cihan
Loading...
İLGİLİ HABERLER